Lakiernia

lakiernia katowice

Lakierniwanie samochodów Katowice

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w lakiernictwie. Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie dołożyliśmy starań, aby zdobyć wszelkie niezbędne w tej kwestii certyfikaty. Dzięki temu wzrosły nasze kwalifikacje, a tym samym jakość obsługi Klientów.

Nasza lakiernia znajduje się w specjalnie wydzielonej części zakładu i zajmuje powierzchnię ponad 300 m2. Podczas pracy stosujemy najwyższej jakości rozwiązania. Samo lakierowanie odbywa się w specjalnie do tego przygotowanej, bezpyłowej komorze lakierniczej. Proces suszenia lakieru przebiega w temperaturze 70 stopni, co gwarantuje optymalizację czasu suszenia przy zachowaniu najlepszej jakości powłoki lakierniczej.

Wart podkreślenia jest fakt, że w naszej firmie znajduje się specjalna strefa lakiernicza. Jej parametry dają nam możliwość lakierowania pojazdów ciężarowych o wysokości do 3,8 m oraz wadze do 14 ton. Nasze doświadczenie oraz kwalifikacje pozwalają nam na samodzielny i przemyślany dobór odpowiedniego lakieru. Prowadzony przez nas zakład lakierniczy wyposażony jest w dwa mieszalniki lakierów rozcieńczalnych w wodzie. Urządzenia te spełniają rygorystyczne normy stawiane przez Unię Europejską. W naszej pracy wykorzystujemy procesy technologiczne firmy Du Pont oraz Standox. Produkty stosowane w procesie lakierowania są w pełni kompatybilne z wymienionymi wyżej technologiami. Ich dostawcami są m. in. 3M, Norton, Colad oraz Terosona.

Niejako na potwierdzenie wysokiej jakości usług udzielamy Klientom gwarancji od 1 roku do 3 lat na wszystkie prace lakiernicze. Zróżnicowanie w długości okresu gwarancyjnego jest zależne od wykorzystanych części, a także specyfiki uszkodzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów podejmujemy się również nietypowych prac z zakresu lakiernictwa.

Blacharnia

Naprawy blacharskie

W naszej firmie znajduje się także kompleksowo wyposażona i przygotowana do pracy blacharnia. Jest ona przystosowana do obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Obsługujemy również auta ciężarowe do 4 m. wysokości.

Blacharnia posiada specjalistyczną ramę naprawczą, na której dokonywane są naprawy złożonych uszkodzeń pojazdów. Na wyposażeniu posiadamy również specjalistyczny podnośnik służący do napraw blacharsko-lakierniczych. Dzięki niemu nasi pracownicy mają swobodny dostęp do wszystkich reperowanych fragmentów.

Ogromną zaletą blacharni jest wykonywanie napraw zgodnie z najnowszymi standardami oraz ściśle według wskazań producentów. Zarówno naprawiane jak i wymieniane elementy poddawane są konserwacji, która znacznie wydłuża ich żywotność. Na uwagę zasługuje również stosowanie techniki lutospawania podczas łączenia nowych elementów wierzchnich. Wykorzystanie tej technologii sprawia, że elementy wykazują większą odporność na korozję. Naszym celem jest przywrócenie naprawianych pojazdów do pierwotnego stanu. I plan ten realizujemy w 100%.

Przykładowe realizacje

Hummer H3

lakierowanie samochodu katowice

Mercedes A250

lakiernia katowice

Nasi partnerzy

lakierowanie samochodów katowice