Lakierowanie samochodów Katowice

lakiernia katowice

lakiernia samochodowa katowice

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w lakiernictwie. Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie dołożyliśmy starań, aby zdobyć wszelkie niezbędne w tej kwestii certyfikaty. Dzięki temu wzrosły nasze kwalifikacje, a tym samym jakość obsługi Klientów.

Nasza lakiernia znajduje się w specjalnie wydzielonej części zakładu i zajmuje powierzchnię ponad 300 m2. Podczas pracy stosujemy najwyższej jakości rozwiązania. Samo lakierowanie odbywa się w specjalnie do tego przygotowanej, bezpyłowej komorze lakierniczej. Proces suszenia lakieru przebiega w temperaturze 70 stopni, co gwarantuje optymalizację czasu suszenia przy zachowaniu najlepszej jakości powłoki lakierniczej.

Wart podkreślenia jest fakt, że w naszej firmie znajduje się specjalna strefa lakiernicza. Jej parametry dają nam możliwość lakierowania pojazdów ciężarowych o wysokości do 3,8 m oraz wadze do 14 ton. Nasze doświadczenie oraz kwalifikacje pozwalają nam na samodzielny i przemyślany dobór odpowiedniego lakieru. Prowadzony przez nas zakład lakierniczy wyposażony jest w dwa mieszalniki lakierów rozcieńczalnych w wodzie. Urządzenia te spełniają rygorystyczne normy stawiane przez Unię Europejską. W naszej pracy wykorzystujemy procesy technologiczne firmy Du Pont oraz Standox. Produkty stosowane w procesie lakierowania są w pełni kompatybilne z wymienionymi wyżej technologiami. Ich dostawcami są m. in. 3M, Norton, Colad oraz Terosona.

Niejako na potwierdzenie wysokiej jakości usług udzielamy Klientom gwarancji od 1 roku do 3 lat na wszystkie prace lakiernicze. Zróżnicowanie w długości okresu gwarancyjnego jest zależne od wykorzystanych części, a także specyfiki uszkodzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów podejmujemy się również nietypowych prac z zakresu lakiernictwa.

Blacharnia samochodowa Katowice

lakiernia katowice

Blacharnia jest przystosowana do obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Obsługujemy również auta ciężarowe do 4 m. wysokości. Posiada specjalistyczną ramę naprawczą, na której dokonywane są naprawy złożonych uszkodzeń pojazdów. Na wyposażeniu posiadamy również specjalistyczny podnośnik służący do napraw blacharsko-lakierniczych. Dzięki niemu nasi pracownicy mają swobodny dostęp do wszystkich reperowanych fragmentów.

Ogromną zaletą blacharni jest wykonywanie napraw zgodnie z najnowszymi standardami oraz ściśle według wskazań producentów. Zarówno naprawiane jak i wymieniane elementy poddawane są konserwacji, która znacznie wydłuża ich żywotność. Na uwagę zasługuje również stosowanie techniki lutospawania podczas łączenia nowych elementów wierzchnich. Wykorzystanie tej technologii sprawia, że elementy wykazują większą odporność na korozję. Naszym celem jest przywrócenie naprawianych pojazdów do pierwotnego stanu. I plan ten realizujemy w 100%.

KOMPLEKSOWE NAPRAWY BLACHARSKO - LAKIERNICZE

ogrzewanie podłogowe
montaż rekuperacji
serwis rekuperacji
montaż wentylacji
układanie ogrzewania podłogowego
gruntowa pompa ciepła gejzer
KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Oferujemy:

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych
  • Pomoc w likwidacji szkódy
  • Zgłaszanie szkody do PZU, WARTA, LINK7
  • Blacharnia - Lakiernia
  • Samochody zastępcze
  • Wyciąganie wgnieceń

Rozumiemy, jak ważne jest, abyś mógł wrócić na drogę szybko i bezproblemowo. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę serwisową, od diagnostyki po naprawy blacharskie i lakiernicze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rutynowej kontroli, czy specjalistycznej naprawy, nasz zespół ekspertów zawsze jest gotowy, by pomóc.

Korzyści współpracy z naszą firmą.


Specjaliści

Wyspecjalizowana grupa pracowników na blacharni i lakierni zajmuje się profesjonalną naprawą samochodów. Ich zadania obejmują usuwanie wgnieceń, naprawę uszkodzeń blacharskich, a także malowanie i lakierowanie, aby przywrócić pojazdom pierwotny wygląd i funkcjonalność. Dzięki ich umiejętnościom i doświadczeniu, samochody po naprawie prezentują się estetycznie i są gotowe do dalszej eksploatacji.

Zadowolony Klient

Klienci serwisu wyrażają swoje opinie w komentarzach na google. Zadowolenie zarówno z doskonałej jakości napraw, jak i profesjonalnej obsługi. Dzięki precyzyjnym pracownikom i skutecznym usługom, zadowoleni klienci polecają serwis innym poszukującym kompleksowej opieki nad swoimi pojazdami.

Urządzenia

Serwis wyposażony jest w specjalistyczne urządzenia, takie jak trefa lakiernicza umożliwiająca naprawy samochodów ciężarowych i komputerowy dobór lakierów z użyciem spectrofotometru. Dodatkowo, blacharnia serwisu korzysta z zgrzewarki CELET z dopuszczeniami do napraw premium marek, oferując kompleksowe usługi spawania aluminium oraz napraw powierzchni bez konieczności lakierowania.

LOKALIZACJA FIRMY

AUTO-LAKIERNIA.PL © . Privacy Policy