FIRMA

ul. Upadowa 12A, 40-803 Katowice

Ponad 20 Lat doświadczenia

O NAS

Firma STAN-S Auto Serwis Skrobol istnieje na rynku od 1984 roku.

Nasza historia, historia STAN-S Auto Serwis Skrobol rozpoczyna się w 1984 roku, kiedy Stanisław Skrobol, specjalista rynku samochodowego z niemal 20letnim stażem otwiera warsztat samochodowy. Dzięki swojej wiedzy stworzył firmę, która zapewnia kompleksowe naprawy powypadkowe oraz serwis samochodowy. Obecnie jesteśmy liderem napraw blacharsko-lakierniczych w regionie, zapewniamy specjalistyczną pomoc drogową 24h/dobę oraz bezpłatny samochód zastępczy. Nasza flota obejmuje 50 aut.
STAN-S ma siedzibę w Katowicach w bezpośrednio przy autostradzie A4. Jednocześnie  do serwisu możliwy jest łatwy dojazd Drogową Trasą Średnicową.
Naprawy bezgotówkowe w naszej firmie cechuje całościowość – wszelkie formalności wykonuje serwis, dzięki czemu zaabsorbowanie klienta w naprawę może ograniczyć się do wypełnienia kilku dokumentów i odebrania po naprawie samochodu.
Ufamy, że nasza 30-letnia obecność na rynku jest efektem satysfakcji  klienta. Nasz serwis korzysta z najnowocześniejszych i pewnych technologii, a zespół STAN-S jest ciągle szkolony.
Wykorzystywany sprzęt firmy Du Pont oraz wysokiej jakości środki chemiczne producentów takich jak 3M, NORTON, BERNER itp. zapewniają, że po naprawie samochód będzie przywrócony do stanu pierwotnego po naprawie, zgodnie z technologią naprawy.

Warsztat

Strefa lakiernicza umożliwiająca naprawę samochodów ciężarowych powyżej 3,5 i wysokich do 3,8 m komputerowy dobór lakierów - posiadamy spectrofotometr do pomiaru koloru
lakiery wodorozcieńczalne CROMAX PRO i CROMAX polerowanie i kosmetyka lakieru - utwardzanie powłok lakierniczych naprawy i lakierowanie samochodów w systemie SMART ( małe zaprawki w ramach możliwości)

Blacharnia zgrzewarka CELET - z dopuszczeniami do napraw przez marki premium Mercedes, POrsche, BMW spawarki, lutospawarki , spawanie aluminium naprawa powierzchni bez lakierowania - wgniecenia po gradowe

NASZ TEAM

Stanisaw Skrobol
Właściciel

Piotr Skrobol
Koodrynator

Aleksandra Skrobol- Widera
Kierownik działu likfidacji szkód

Wojciech Widera
Kierownik serwisu

John McCoist
Econsecttur adipiscing elit.